Шовкова (Яцун) Оксана Володимирівна

Провідний бухгалтер

Провідний спеціаліст бухгалтер бухгалтерії коледжу, випускниця Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму, який став рідною домівкою не тільки для Оксани, а й для інших членів її сім’ї.

У 1984 році почала працювати в технікумі мама Оксани, Яцун Лідія Іванівна, яка і донині працює в коледжі завідувачкою складу.

З 1991 року по 1993 рік сестра Оксани, Яцун Наталія Володимирівна, навчалася в технікумі за спеціальністю «Економіка та планування в галузях народного господарства», отримала кваліфікацію «технік-економіст», і почала працювати в бухгалтерії технікуму.

Традицію продовжила Оксана, яка у 2000 році закінчила технікум за спеціальністю «Економіка підприємств», отримавши диплом з відзнакою та здобувши кваліфікацію «економіст з планування». У цьому ж році Оксана продовжує навчання в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «Економіка підприємств», здобуває повну вищу освіту, отримує кваліфікацію «спеціаліст з економіки підприємств».

З 2004 року Оксана Володимирівна працює в бухгалтерії технікуму. Наразі знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, виховуючи свого маленького синочка Вовчика.


За сімейною традицією племінник Оксани Володимирівни, Яцун Олександр Владиславович, також вступає до Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму за спеціальністю «Обслуговування і ремонт нафтових і газових промислів», здобуває кваліфікацію «технік-механік» і продовжує навчання в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за обраною спеціальністю. У 2016 році отримує кваліфікацію бакалавра з нафтогазової справи.

Нині Сашко працює за обраним фахом і навчається без відриву від виробництва в магістратурі Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ