Підлісний Віталій Анатолійович

Начальник Яблунівського ЦВНГК філії ГПУ «Полтавагазвидобування»

На презентації книги «Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікуму – 50 років» відбулася зустріч з начальником Яблунівського ЦВНГК філії ГПУ «Полтавагазвидобування» Підлісним Віталієм Анатолійовичем – випускником технікуму.

Закінчивши у 1993 році Гадяцьку спеціалізовану школу-інтернат ім. Є.П. Кочергіна, Віталій продовжує навчання у Гадяцькому аграрному ліцеї. Потім строкова служба в Збройних Силах України. І в 1997 році Підлісний Віталій Анатолійович розпочинає свою трудову діяльність оператором з видобутку нафти і газу Гадяцького ЦВНГК ГПУ «Полтавагазвидобування». Паралельно вступає на заочне відділення Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму за спеціальністю «Експлуатація нафтових і газових свердловин».

Три роки навчання промайнули дуже швидко. З теплотою й повагою згадує Віталій Анатолійович завідувачку заочним відділенням Кошельник Тетяну Мусіївну – енергійну, відкриту, щиру, креативну, вимогливу і справедливу, яка докладала багато зусиль для того, щоб студенти-заочники отримали міцні, фундаментальні знання, які стали в нагоді при роботі за обраною спеціальністю. Секретарем заочного відділення була Трембач Лариса Іванівна, яка завжди привітно, як кращих своїх друзів, зустрічала студентів-заочників, допомагала їм в усьому, зігрівала їх теплом своєї душі. Велика подяка і низький уклін й усім викладачам коледжу, які ділилися зі студентами своїми знаннями, досвідом і дали їм путівку в життя.


Після закінчення технікуму Віталій розуміє, що освіту необхідно продовжувати і відразу вступає до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за обраною спеціальністю.

Трудову діяльність Віталій Анатолійович продовжує, обіймаючи посади інженера-технолога, майстра з видобутку нафти і газу та заступника начальника Гадяцького ЦВНГК. З 2012 року Підлісний Віталій Анатолійович - начальник Яблунівського ЦВНГК філії ГПУ «Полтавагазвидобування».

Начальник Яблунівського ЦВНГК філії ГПУ «Полтавагазвидобування»

Виконуючи свої професійні обов’язки, Віталій Анатолійович не залишається осторонь від громадського життя селища Сенча та села Попівка, де знаходяться об’єкти Яблунівського ЦВНГК, надає допомогу мешканцям сіл та їхнім родинам. У 2016 році в селищі Сенча побудована артезіанська свердловина та водогін, за що велика вдячність Віталію Анатолійовичу від Голови Сенчанської сільської ради Лисого В.М., Голови селищної громади Мурашко В.В. та від усієї селищної громади. Підлісний В.А. - член Виконкому Сенчанської селищної ради.

За свої професійні здобутки Віталій Анатолійович відзначався грамотами Гадяцької Районної адміністрації, грамотою Сенчанської селищної ради та цінними подарунками від профспілкового комітету ГПУ «Полтавагазвидобування».

У Віталія Анатолійовича чудова сім’я: дружина, яка також працює на Яблунівському ЦВНГК і водночас навчається в Сумському Державному університеті та два сини шкільного віку

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ