Нікітенко Оксана Вікторівна

Нікітенко О.В.

Провідний бухгалтер Полтавського коледжу нафти і газу, випускниця Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму. Після закінчення Щербанівської середньої школи, Оксана довго не роздумувала над вибором - вступати тільки до Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму на спеціальність»Економіка підприємств», щоб здобути кваліфікацію «техніка-економіста» для роботи в бухгалтерії технікуму.

Тим паче, що улюблена матуся, Кононенко Ірина Петрівна, працювала у технікумі комендантом гуртожитку, і здобула освіту на заочному відділенні за спеціальністю «Економіка і планування в галузях народного господарства». Вступивши на заочне відділення технікуму, Оксана починає свій трудовий шлях касиром бухгалтерії технікуму.


Це був її перший трудовий колектив, в якому вона працює уже майже двадцять років. За цей час Оксана народжує другу донечку, Дарію, «освічує» чоловіка, Нікітенка Вячеслава В’ячеславовича, який з 2010 року по 2013 рік навчається на заочному відділенні технікуму за спеціальністю «Обслуговування і ремонт нафтових і газових промислів»

Нікітенко О.В.

Важливу роль у становленні Оксани Вікторівни, як спеціаліста, професіонала, відіграла тодішній головний бухгалтер технікуму Малик Ніна Миколаївна, яка опікувала, навчала і наставляла на «путь істинний» молоду дівчину , без відповідної підготовки, стажу роботи.


Нікітенко О.В.

З щирістю і теплотою згадує Оксана Вікторівна свою наставницю, тодішню завідувачку заочного відділення Кошельник Тетяну Мусіївну, разом з якою вони складали іспити, сесії, народжували доньку Настуню, отримували диплом з відзнакою.
У 2004 році Нікітенко О.В. з метою підвищення свого професійного рівня, вступає до Харківського національного економічного університету за спеціальністю «Менеджмент організацій», і у 2008 році отримує кваліфікацію спеціаліста з менеджменту організацій.

Нікітенко О.В.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ