Мелешко Валентина Валеріївна

Мелешко В.В.

Якщо театр починається з вішалки, то перше враження про коледж складається після привітної посмішки та доброзичливого погляду завідувача канцелярії Мелешко Валентини Валеріїївни, яка вже больше 25 років знає відповіді на всі без виключення питания із життя техникуму. Хто? Де? Коли? Як? Чому? Ви ніколи не застанете її зненацька. Завжди по-діловому охайна, зібрана, максимально зосереджена. Справжній професіонал.

Мелешко Валентина Валеріївна – випускниця Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.


Майже відразу після школи, у 1989 році, Валентина була прийнята на посаду секретаря директора технікуму. Дуже швидко зрозуміла, що для такої посади не досить тільки загальної середньої освіти, і в тому ж році почала навчатися на заочному відділенні за спеціальністю «Економіка і планування в галузях народного господарства».

В 1990 році закінчує навчання і отримує кваліфікацію «технік-економіст», продовжуючи працювати на посаді секретаря директора.

Але Валентина Валеріївна не стоїть на місці. Вона весь час підвищує свій професійний рівень, вивчаючи нові надходження в бібліотеку, документацію з діловодства, різні постанови та інструкції, працюючи в Інтернеті.

Мелешко В.В.

З 2003 року Мелешко Валентина Валеріївна – завідувач канцелярії, професіонал своєї справи, незамінимий працівник, до якого звертаються усі викладачі та співробітники коледжу, і проблемам яких вона завжди дає раду.

Мелешко В.М.

Не тільки Валентина Валеріївна навчалася у ПНГрТ. З 1997 року по 2000 рік її чоловік, Мелешко Віктор Михайлович навчається на заочному відділенні технікуму за спеціальністю «Обслуговування і ремонт нафтових і газових промислів», здобуває кваліфікацію «технік-механік» і ось уже близько 20 років працює в нафтогазовій промисловості.


Мелешко В.В.

Син, Мелешко Сергій Вікторович, з 2003 по 2007 рік навчається на денному відділенні технікуму за спеціальністю «Буріння нафтових і газових свердловин», здобуває кваліфікацію «технік з буріння» і наразі працює в Полтавському ВБР.

Донька, Мелешко Ірина Вікторівна, теж не бажає бути виключенням, і з 2007 по 2010 роки навчається на денному відділенні технікуму за спеціальністю «Діловодство».

Валентина Валеріївна не тільки професіонал на своїй посаді. Вона – чудова дружина, добра і любляча мама та молода бабуся, яка має онука й онучку, любить їх безтямно і вкладає у свою сім′ю всю душу.

Мелешко В.В.
Мелешко С.В.
Мелешко С.В.
Мелешко С.В.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ