Курочка Раїса Михайлівна

Курочка Р.М.

Заступник головного бухгалтера Полтавського коледжу нафти і газу, випускниця Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму. Зовсім молоденькою дівчинкою, відразу після закінчення школи, прийшла Раєчка працювати касиром у бухгалтерію технікуму.

Це був її перший трудовий колектив, до якого вона «прикипіла» усім серцем і душею, і в якому вона працює уже близько тридцяти років. Тут вона вийшла заміж, народила синочка, і в цьому колективі проходить майже усе її життя.


Без відриву від виробництва, Раїса вступає у 1991 році на заочне відділення технікуму за спеціальністю «Економіка і планування в галузях народного господарства», і в 1994 році отримує кваліфікацію «технік-економіст». Три роки тернистими шляхами освіти вела її тодішня завідувачка заочного відділення Кошельник Тетяна Мусіївна та викладачі технікуму Сухо млин З.В., Лаурус О.І., Оніщенко Т.І., Бикова Л.Ф.

Курочка Р.М.

Зрозумівши, що для кар’єрного зростання необхідно продовжувати освіту, Раїса Михайлівна у 2004 році вступає до Харківського національного економічного університету за спеціальністю «Менеджмент організацій», отримавши у 2008 році кваліфікацію спеціаліста з менеджменту організацій.


Курочка Р.М.

Син, Курочка Дмитро Олександрович, після закінчення 9-го класу ЗОШ №13, вступає до Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму за спеціальністю «Буріння свердловин». У 2014 році закінчує технікум, отримавши диплом з відзнакою, і продовжує навчання Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за обраною спеціальністю.

Курочка Р.М.

Курочка Р.М.
Курочка Р.М.
Курочка Р.М.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ