Артем Миколайович Куцолап

начальник відділу з геології та розробки Департаменту з геології ПрАТ «Нафтогазвидобування»

Про те, як я стану студентом, думав усе літо. Розумів, що чекає щось нове порівняно зі школою. Хвилювався щодо того, як увіллюся в колектив, як буду справлятися з новими вимогами. Запам'ятовував маршрут: вулиці, номери автобусів...

І ось я в технікумі. Перше вересня.

Під ногами шелестить різнокольорове листя, яке покриває землю м'яким покривалом, вітер ніжно пестить обличчя, на небі останні промінці літнього сонечка. Саме так згадую я початок свого навчання в Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі, який відчинив мені свої двері у 1999 році. Відразу привернули увагу групи усміхнених, веселих хлопців біля входу. Мабуть, усі вони друзі, нудьгували один без одного, раді зустрічі, з нетерпінням очікують початок занять. Викладачі привітно зустрічали своїх студентів. Подумав: як комфортно має бути тим, хто вже не перший рік переступає поріг цього навчального закладу. Мимоволі уявив себе не розгубленим новачком, а бувалим студентом.

Я навчався у технікумі 3 роки за спеціальністю „Експлуатація нафтових і газових свердловин” та здобув кваліфікацію техніка з видобутку нафти і газу.

Мої викладачі прищепили мені любов до обраної спеціальності, поділилися своїми знаннями і вміннями, підготували до самостійного трудового шляху. В моєму житті, як і у кожного із нас, було багато викладачів, усі вони відіграли велику роль і у вихованні, і у навчанні, і, звичайно, у моєму особистому житті. Особливо хочу відзначити Крицького В.В. і Захарця М.Г., адже вони дарували нам свої знання, ділилися секретами професійної майстерності, давали цінні поради й мудрі життєві настанови. Також лише гарні спогади й про куратора групи Сіденко Л.О.

Найголовніше моє враження – відчуття свободи, незалежності, усвідомлення зробленого вибору. Я усвідомлено здійснив свій вибір навчального закладу та майбутньої професії, мені були потрібні знання для подальшої самореалізації та розвитку. Технікум спрямовав мене в потрібне та правильне русло.

начальник відділу з геології та розробки Департаменту з геології ПрАТ «Нафтогазвидобування»

Далі було навчання у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за спеціальністю "Видобування нафти і газу", де отримав кваліфікацію інженера з видобування нафти і газу.

Працював у Полтавському відділенні бурових робіт бурового управління "Укрбургаз" помічником бурильника експлуатаційного і розвідувального буріння свердловин на нафту та газ 3-го розряду; в Полтавській нафтогазорозвідувальній експедиції по випробуванню свердловин ДП "Полтавнафтогазгеологія" (цех дослідження свердловин) оператором з випробування свердловин 5-го розряду; в Дочірньому підприємстві Національної акціонерної компанії "Надра України" "Полтавнафтогазгеологія" провідним геологом геологічного відділу; в Полтавській філії ЗАТ "Девон" геологом; у Державній організації "Полтавська територіальна інспекція державного геологічного контролю" провідним державним інспектором; у ТОВ "Астроінвест-Енерджі", ТОВ "ПК "Газвидобування", ТОВ "Астроінвест-Україна" (група компаній Cadogan Petroleum plc) провідним геологом. Нині працюю в ПрАТ «Нафтогазвидобування».

Мені багато чого хочеться досягти в моєму житті. Я не хочу, щоб моє життя було нудне і одноманітне. Я знаю: щоб чогось досягти в житті, потрібно багато працювати над собою, своїм характером, необхідно розкривати всі свої таланти і здібності, прагнути досягти висот. І тоді всі мрії і сподівання справдяться!

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ