Валентина Василівна Крохмаль

Крохмаль В.В.

Весела, товариська, людина зі щирим серцем і відкритою душею – це Валентина Василівна Крохмаль, секретар навчальної частини, яка вже більше 25 років уміло направляє навчальний процес у потрібне русло, згуртовує навколо себе колектив, завжди готова виручити, допомогти, інколи і всупереч власному спокою, є не тільки випускницею нашого технікуму, а й пов’язала з ним усе своє життя.

А почалося усе в далекому 1982 році, коли Валентина Василівна влаштувалася на роботу комендантом гуртожитку. Ця посада надзвичайно пасувала до її вдачі – активної, доброзичливої, товариської, толерантної, і в той час вимогливої до студентів. У 1986 році Крохмаль В.В. підвищує свій освітній рівень, вступаючи на заочне відділення технікуму за спеціальністю «Планування на підприємствах нафтової і газової промисловості» і в 1989 році отримує кваліфікацію «технік-плановик». Але склалося не так як гадалося.


З 1990 року Крохмаль Валентина Василівна – незмінний секретар навчальної частини коледжу. Навколо неї завжди гуртуються викладачі: молоді – за порадою, старші – просто поспілкуватися, отримати заряд позитивної енергії, яким Валентина Василівна, оптимістка по життю, завжди готова поділитися з колегами.

Валентина Василівна не тільки працює в коледжі, вона ще й «забезпечує» контингент студентів коледжу, поповнюючи його своїми родичами, друзями та близькими людьми.

Крохмаль В.В.

Крохмаль В.В.

У 1986 році чоловік Валентини Василівни, Крохмаль Олександр Сергійович, вступає на заочне відділення технікуму за спеціальністю «Обладнання нафтових і газових промислів», успішно закінчує його і зараз працює в галузі слюсарем з ремонту нафтопромислового обладнання.

1990 -1993 роки - брат Валентини Василівни, Перепелиця Микола Григорович, навчається на заочному відділенні технікуму за спеціальністю «Обладнання нафтових і газових промислів».


1991 – 1995 роки – на денному відділенні технікуму навчається племінник Сазонов Юрій Анатолійович за спеціальністю «Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів», отримав диплом з відзнакою і кваліфікацію «технік-механік».

1995 -1997 роки – на денному відділенні технікуму за спеціальністю «Економіка і планування в галузях народного господарства» навчається племінниця Перепелиця Юлія Миколаївна, отримує кваліфікацію «економіст з планування», здобуває вищу освіту і працює за обраним фахом.

Крохмаль В.В.

Крохмаль В.В.

1995-1998 рр – сестра, Куценко Зінаїда Василівна, закінчила заочне відділення технікуму за спеціальністю «Економіка і планування в галузях народного господарства», отримала кваліфікацію «економіст з планування» і наразі працює за обраним фахом в УТГ.

1995 – 1999 роки - на денному відділенні технікуму за спеціальністю «Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів», навчається син Валентини Василівни, Крохмаль В’ячеслав Олександрович, отримує кваліфікацію «технік-механік» і вже більше 15 років працює машиністом компресорної станції у Полтавському відділенні тампонажних робіт.


1999 – 2003 роки на денному відділенні технікуму за спеціальністю «Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів», навчається племінник Перепелиця Максим Миколайович, отримує кваліфікацію «технік-механік», здобуває вищу освіту в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка і працює за обраним фахом.

У 2001році на заочне відділення технікуму вступає донька Валентини Василівни, Крохмаль (Драган) Світлана Олександрівна, за спеціальністю «Економіка і планування в галузях народного господарства», отримує кваліфікацію «економіст з планування», здобуває вищу освіту в Харківському національному економічному університеті і працює за обраним фахом.

У 2001 -2004 роках на заочному відділенні технікуму за спеціальністю «Економіка і планування в галузях народного господарства», навчається невістка, Шевченко (Крохмаль) Олена Олександрівна.

Наразі, на денному відділенні коледжу за спеціальністю «Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів» навчається внучатий племінник Валентини Василівни, Іванов Олександр Леонідович.

Та Валентина Василівна на досягнутому зупинятися не збирається. «Погрожує» працювати у коледжі до тих пір, доки не вивчаться її онучки: 12-річна Вікочка та 3-річна Олександра.

Доброго здоров’я Валентині Василівні і довгих років життя!

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ