Кізь Володимир Олексійович

У 70-х роках минулого століття в Карлівці відкрили геологорозвідувальну експедиція глибокого буріння. І усі хлопці містечка мріяли стати геологами й буровиками. А здійснив цю мрію Володя Кізь, який після закінчення 10-го класу Карлівської середньої школи №4 у 1974 році вступив на бурове відділення Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму за спеціальністю «Буріння нафтових і газових свердловин».

Кізь В.О.
Кізь В.О.

Кізь В.О.
Кізь В.О.

Три роки навчання промайнули дуже швидко і непомітно. Заняття, практики, поїздки в колгосп на збирання врожаю, участь у спортивних змаганнях та різноманітне і цікаве життя в гуртожитку.


Закінчує технікум Володимир Олексійович у 1977 році, і саме в 2017 році він святкує 40-річчя з дня закінчення технікуму і отримання диплому молодшого спеціаліста.

Кізь В.О.
Кізь В.О.

Кізь В.О.
Кізь В.О.

Попереду цікава і омріяна робота. Володимир отримав призначення в Тазівську нафторозвідувальну експедицію помічником бурильника. Працювати доводилося в різних умовах. Влітку – звичайні, а взимку – морози інколи вище 50 градусів. Руки примерзали до бурових труб. А вахту ніхто не відміняв.


Випадково Володимир прочитав оголошення про набір робітничої молоді на підготовче відділення Московського геологорозвідувального інституту. Навчатися було важко, відбір жорсткий, доводилося надолужувати згаяне, пригадуючи шкільні знання. Після успішного закінчення курсів кращих студентів зарахували на денне відділення ВИШу. Інститут закінчив у 1984 році за спеціальністю «Гірничий інженер-економіст». Направлення отримав в Полярно-Уральську геологорозвідувальну експедицію Тюменської області Ханти-Мансійського національного округу. Отже, знову на Північ, знову – в суворі кліматичні умови, але вже інженером відділу праці та заробітної плати.

Кізь В.О.
Кізь В.О.

Народилася донька. В суворих умовах Півночі з маленькою дитиною на руках, Володимир задумався про повернення на рідну Полтавщину.

Пропозицій було багато, але Володимир Олексійович вибрав рідний технікум.

З 1986 року Кізь Володимир Олексійович працює в Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі беззмінним завідувачем бурового відділення, виховуючи і випускаючи на широкі життєві простори все нові й нові покоління буровиків та геологів.


Кізь В.О.
Кізь В.О.
Кізь В.О.
Кізь В.О.

Доброзичливий, спокійний, врівноважений, інколи жартівливий, інколи, навіть, іронічний, але завжди привітний, толерантний у спілкуванні зі студентами та своїми колегами. Пам’ятає усіх студентів в обличчя, знає прізвища, навчання, працевлаштування і навіть мрії на майбутнє. Тому і студенти, і випускники завжди із задоволенням зустрічаються з Володимиром Олексійовичем, діляться з ним своїми проблемами, які він досить часто допомагає вирішити, просять поради, часто допомоги у працевлаштуванні.

Не стоїть він осторонь і від громадського життя колективу. Тривалий час був Головою профкому викладачів і співробітників технікуму. Останніми роками захопися краєзнавством – планує все нові й нові туристичні маршрути, збирає дружню команду своїх однодумців з колективу коледжу і вирушає в чергову поїздку, вивчаючи славну нашу Україну, її історію та сучасність.

Поруч з ним завжди вірна, любляча дружина, дві доньки, зяті, онук і дві онучки. Тож, де б не був Володимир Олексійович, він завжди із задоволенням повертається додому, де його люблять і чекають.

Отже, життя вдалося!

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ