Жабський Сергій Миколайович

З випускного альбому

Вибір професії - найважливіше рішення, яке необхідно прийняти в підлітковому віці. Я свій вибір здійснив ще в дитинстві,тому що народився я в селі Погарщина Лохвицького району, навколо якого багато нафтових і газових свердловин Глинсько-Розбишівського родовища. З ранніх років спостерігав за роботою нафтовиків, що безпосередньо вплинуло на вибір майбутньої професії.

Після закінчення школи, в 2005 році, не вагаючись жодної хвилини, приїхав до міста Полтави, подав документи до Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму на спеціальність «Експлуатація нафтових і газових свердловин», успішно склав іспити і став студентом, групи куратором якої була Волинець Валентина Михайлівна. Навчався, докладаючи максимум зусиль, що принесло позитивні результати-згодом я став отримувати стипендію Президента України. Під час навчання очолив студентську раду технікуму, а також виконував обов’язки депутата обласної і міської студентської рад.


Викладачі-віртуози своєї справи, такі як Труш І.Я., Сіденко Л.О., Кошельник Т.М., Подільчак Ж.П., Нос С.М., дали об’ємний багаж знань, які допомогли в 2008 році вступити до Полтавського національного університету ім. Юрія Кондратюка (спеціальність «Обладнання нафтових і газових промислів»), а згодом і отримати другу вищу освіту в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (спеціальність “Обслуговування і ремонт газонафтопроводів та газонафтосховищ”).

Вибір першого робочого місця досить складний, і коли отримав запрошення на роботу до технікуму, то вибір було зроблено без вагань, адже кращого шансу повернутись у рідні стіни було годі й очікувати.

З випускного альбому

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ