Худін Микола Валентинович

Кандидат технічних наук, доцент

Народився 14 травня 1985 р. в с. Дубчиці Зарічненського району Рівненської області.

1992-2000 рр. – навчання у школі №19 м. Полтава.

В 2004 р. закінчив Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум за спеціальністю "Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів".


Кандидат технічних наук, доцент

В 2008 р. закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) за спеціальністю "Обладнання нафтових і газових промислів".

Після закінчення університету працював в Науково-дослідному інституті нафтогазової енергетики і екології на посаді стажиста-дослідника.

Кандидат технічних наук, доцент

Кандидат технічних наук, доцент

З 2008 по 2011 рр. – навчання в аспірантурі ІФНТУНГ та робота в науково-виробничій фірмі «Інтекс» на посаді інженера-конструктора. З 2011 по 2014 рр. – асистент кафедри розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ ІФНТУНГ. З 2014 р. – доцент кафедри розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ ІФНТУНГ.

Основні напрями наукової діяльності: розроблення нових та удосконалення існуючих технологій та технічних засобів імпульсно-хвильової дії на нафтогазоносні пласти, інтенсифікація видобування вуглеводнів.

Співавтор 19 наукових праць, з яких 5 патентів України. Розроблені технології та технічні засоби успішно випробувані на нафтогазових свердловинах України, Польщі та Російської Федерації.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ