Гуменюка Галина Фаргатівна

Гуменюк Г.Ф.

Теплого серпневого дня 1976 року я отримала листа з ПНГрТ з повідомленням про те, що мені, як студентці 1 курсу групи ТПС-21, необхідно з’явитися до навчального закладу для допомоги у виконанні ремонтних робіт в аудиторіях. Пам’ятаю з якою радістю я та інші прийняті до студентського колективу хлопчики та дівчатка бралися до роботи: фарбували, прибирали, готувалися до першого вересня.

Нарешті прийшов перший день навчання.

Заняття розпочалися зі знайомства з куратором групи Лаурус Оленою Іванівною в аудиторії 205. Через тиждень нашій групі повідомили: готуйтеся до виїзду на сільгоспроботи до Великобагачанського району – «на картошку». Поїхали! В селі розселилися по хатам у колгоспників. Щодня давали норму, кількість зібраних відер картоплі записувала наш куратор. Працювали з ранку до вечора, з перервою на обід (приїжджала бортова машина, ми швидко стрибали до кузова) і у столову, харчувалися разом з тракторною бригадою. Місяць промайнув швидко, сумувати було ніколи.


У жовтні повернулися до занять, розпочалося справжнє студентське життя з лекціями, практичними, семінарами. Заняття проводили чудові викладачі: Нечай К.А., Копейкін А.М., Малий П.П., Сухомлин З.В., Бикова Л.Ф., Бедржицька О.П., Труш І.Я. Герасименко В.А. Згадую рахункові машини в кабінеті статистики «Іскра», вага їх була точно кілограмів 5, а розмір – на пів столу, це вам не сучасні гаджети!

Ми вміли працювати з книжками та конспектами і в технікумі і вдома, на заняття ходили з досить наповненими портфелями ( в моду як раз входили так звані «дипломати»).

Гуменюк Г.Ф.

Гуменюк Г.Ф.

Наш актова зала стала для мне та інших любителів музики – другим домом. Брали участь у конкурсах, концертах, виїжджали з вітаннями на підприємства нафтової промисловості. На сцені нашої зали ми грали спектаклі з декораціями та костюмами, пісні, які ми виконували були написані професіоналами і мали зміст.

Після 2-х років навчання кожен зі студентів отримував направлення на роботу, є однокашники, що виїхали в різні куточки колишнього СРСР: на Північ, до Сибіру, в Казахстан. Студентські роки – найкращі в житті.


Гуменюк Г.Ф.
Гуменюк Г.Ф.
Гуменюк Г.Ф.
Гуменюк Г.Ф.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ