Дяченко Наталія Іванівна

Головний бухгалтер

Добрий день! Знайомтесь – Дяченко Наталія Іванівна, головний бухгалтер коледжу, випускниця Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

Наталія з дитинства мріяла про геологію, але доля вирішила інакше. Тато привів Наталку в технікум, який був поруч з домом. Не потрібно було їздити на транспорті, можна було швидко повертатися додому.

Яку спеціальність вибрати? Мода в ті часи була на економістів, і Наталка здає документи на спеціальність «Економіка і планування в галузях народного господарства». Поступає в технікум і навчається в ньому на «відмінно». Два роки навчання пролетіли як один день. Улюблені викладачі (Захарець М.Г., Сухомлин З.В., Савченко В.І., Пенежко Л.Я., Дзюба Т.М., Бяльський Ю.Я., Лаурус О.І., Оніщенко Т.І., Лінніченко Н.В.), чудові друзі, навчання, практики. І ось уже держекзамени. Наталя отримує диплом з відзнакою і влаштовується на роботу в бухгалтерію технікуму бухгалтером.


Тут вона зустріла своє кохання, єдине і на усе життя! Дяченко Гена навчався за спеціальністю «Буріння нафтових і газових свердловин». Буровики завжди дружили з плановиками і знаходили серед них своїх половинок. Геннадій закінчує технікум і бере шлюб з чарівною плановичкою Наталкою. Народився синочок Андрійко. Щастю не було меж. Але декретна відпустка закінчилась, і Наталя знову повертається у свій уже улюблений колектив. В становленні Наталі як професіонала значну роль відіграла тодішній головний бухгалтер технікуму Малик Ніна Миколаївна, яка ділилася з молодою бухгалтеркою не тільки фаховими знаннями, а й життєвим досвідом

Головний бухгалтер

Головний бухгалтер
Головний бухгалтер
Головний бухгалтер
Головний бухгалтер

З часом Наталія Іванівна зрозуміла, що для кар’єрного зростання необхідно продовжувати освіту, і вступила до Полтавської державної аграрної академії, де в 2008 році отримала повну вищу освіту і здобула кваліфікацію магістра з менеджменту організацій, менеджера-економіста.

У 2004 році Наталі Іванівні адміністрацією технікуму було запропоновано посаду головного бухгалтера. До виконання посадових обов’язків вона ставиться дуже відповідально. Молода, енергійна, розумна, вимоглива, ось уже більше 10 років поспіль вміло керує жіночим колективом бухгалтерів, більшість з яких є також випускниками Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

Головний бухгалтер

Головний бухгалтер

За багаторічну сумлінну, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих спеціалістів, активну громадську позицію Наталія Іванівна неодноразово відзначалась грамотами та подяками Ректора ПолтНТУ, адміністрацією та профкомом коледжу.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ