Дяченко Юлія Григорівна

Дяченко Ю.Г.

Завершення кожного життєвого етапу несе у собі сум прощання, барвистість мрій про майбутнє і незабутні спогади - вони особливою сторінкою відкладуться у книзі Буття, яку з кожним роком все частіше гортає кожен з нас.

Спогади дитинства, як сонячні зайчики, метушаться, горнуться, висвітлюють, ніби прожектором, дорогі серцю картини.

Спогади дитинства: барвисті, духмяні й теплі. Так хочеться зберегти у пам'яті все, не розгубивши жодної краплиночки, жодної деталі, подробиці. Як жаль, що я не художниця! Як прикро, що не маю малярського таланту! Це були б роботи казкові, як ілюстрації Ольги Кондакової, щирі, захопливі, як картини Євгенії Гапчинської. Біля цих картин завжди були б глядачі. Поринути у чарівний світ, просвітліти душею, доторкнутися до історій, знайомих кожному, прийти на побачення із добрим минулим, адже всі ми родом із дитинства.


Пригадую свої шкільні роки - була ще тим шибеником з косичками - завжди в синцях, всюди мене багато, мабуть, батьки втомлювались мене заспокоювати. Але ті часи засіли в душу приємними спогадами, які з часом все старанніше бережеш та щоразу пригадуєш з теплою посмішкою

Минуло вже багато років з того моменту, коли я з абітурієнтки стала першокурсницею нашого навчального закладу. Проте я запам’ятала на все життя 1 вересня 1999 року, коли я вперше познайомилась з своїми одногрупниками групи ГР-ІІ-А спеціальності «Розвідування нафтових та газових родовищ».

Дяченко Ю.Г.

Дяченко Ю.Г.

Студентські роки були досить напруженими. Треба набути знань, навчитися їх використовувати і самостійно працювати, навчитися планувати свій час (щоб залишити місце відпочинку й розвагам), знайти своє унікальне місце в житті. Студентське життя особливе й відбивається в пам'яті кожною своєю хвилиною, в ньому є і підтримка в студентському середовищі, і добре ставлення та допомога викладачів, особливо куратора Новікової Лариси Олександрівни.

Технікум за роки навчання став мені рідним. Пам'ятаю його з першого дня, з першого дзвоника - дзвоника нового дорослого життя. Саме тут я відчула себе самостійною, адже була старостою групи, тут почалися перші кроки до професійної майстерності. Все це відбулося завдяки талановитим викладачам, відданим своїй справі, котрі дійсно вміють навчати. Саме вони  зуміли зацікавити обраним фахом,  наповнили  моє студентське життя  веселими подорожами та креативними виховними заходами, відкрили шлях до інтелектуального розвитку й творчої самореалізації.


Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, спільні вечері, часте недосипання, лекції, сесії, улюблені розписані парти, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, курсові роботи, державні екзамени, незабутні викладачі, прогуляні пари … – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє буденно-святкове студентське життя.

Закінчивши навчання у 2002 році почала працювати в рідному закладі на посаді інспектора відділу кадрів, а з 2010 року, після закінчення Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, факультет «Нафти і газу та природокористування», спеціальність «Видобування нафти і газу» здобувши кваліфікацію інженер з видобування нафти і газу, працюю викладачем експлуатаційних дисциплін.

Дяченко Ю.Г.

Дяченко Ю.Г.

В стінах технікуму знайшла гарних друзів, своє кохання, вийшла заміж і народила гарненького синочка. За цей час вже випустила дві групи студентів спеціальності «Експлуатація нафтових і газових свердловин».

Дарувати радість іншим - це велика насолода. Бачити, як виблискують щастям очі, як розпливаються в усмішці обличчя і при цьому відчувати величезне задоволення, що не дарма прожила цей день.


З самого раннього дитинства, батьки привчали мене до самостійності. Вони ніколи не стояли наді мною, змушуючи робити уроки, я все робила сама, навіть якщо щось не виходило, я не бігла за допомогою до мами, а намагалася все зробити самостійно. Ця самостійність виховала мій внутрішній світ.

Я сповнена почуттям  гордості, що навчалася в Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі, бо саме тут я набула нового життєвого досвіду, збагатилася теоретичними й практичними  знаннями й  вміннями, які вже сьогодні використовую у своїй професійній діяльності.

Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.
Дяченко Ю.Г.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ