Бузуверя Юрій Володимирович

Бузуверя Ю.В.

Завжди привітний, завжди усміхнений, завжди цікавиться справами коледжу і студентів, навчає азам робітничої професії слухачів курсів підвищення кваліфікації – це Бузуверя Юрій Володимирович – головний інженер Полтавсього відділення тампонажних робот філії Бурового управління «Укрбургаз» публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування», випускник Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

Закінчивши 8-й клас ЗОШ №26 у 1983 році, Юрко довго не роздумував де продовжувати навчання. В нафтовидобувній галузі працювала його бабуся, батько, численні родичі. Є спеціальність, яка подобається, і Юрій вступає до Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму за спеціальністю «Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів».


В технікумі жвавий і здібний рудий хлопчина відразу привернув до себе увагу куратора групи Фоміна Михайла Дмитровича, і той призначив Юрія старостою групи. Треба сказати, що Михайло Дмитрович не помилився у своєму виборі. Юрій був чудовим старостою, гарним організатором, дисциплінованим виконавцем розпоряджень завідувача відділення Захарця Миколи Гнатовича, куратора групи та викладачів, у яких він користувався повагою. Мав авторитет серед одногрупників та студентів технікуму. З теплотою і пошаною Юрко згадує своїх наставників: Фоміна М.Д., Дзюбу Т.М., Сіденко Л.О., Труша І.Я., Гриб Н.Ф., Верпету А.М., Кошельник Т.М. та інших, і говорить про те, що знання, здобуті в технікумі, стали основою його виробничої діяльності на усе життя.

Бузуверя Ю.В. Бузуверя Ю.В.

Чотири роки навчання пролетіли дуже швидко. Відразу ж, після отримання диплому, Юрка забирають на службу в армію. Повернувшись додому, у 1989 році він починає свій трудовий шлях водієм, потім мотористом цементно-піскозмішувального агрегату, мотористом цементувального агрегату, механіком акціонерного товариства закритого типу «РУСКО-нефть» Ханти-Мансійського автономного округу Тюменської області, а згодом механіком цеху кріплення свердловин закритого акціонерного товариства «Біком» Ханти-Мансійського автономного округу Тюменської області.


Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В.

Бузуверя Ю.В.

У 1997 році Юрій Володимирович повертається до Полтави і влаштовується на роботу мотористом цементувального агрегату, потім стає диспетчером, інженером-технологом виробничо-технологічного відділу, старшим інженером-технологом виробничо- технологічного відділу тампонажного управління державного підприємства ”Укрбургаз” виробничого об”єднання”Укргазпром”, м. Полтава.

В 2004 році Юрій вступає до Івано-Франківського національного університету нафти і газу, який і закінчує без відриву від виробництва., отримавши кваліфікацію гірничого інженера за спеціальністю «Буріння нафтових нафтових і газових свердловин»

Бузуверя Ю.В.

Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В.

Бузуверя Ю.В.

З 2016 року Юрій Володимирович – головний інженер Полтавського відділення тампонажних робіт філії Бурового управління "Укрбургаз” публічного акціонерного товариства “Укргазвидобування”, м. Полтава.

Майже 30 років поруч з ним кохана дружина, яка завжди розуміє і підтримує свого чоловіка. Разом вони виховали сина, який теж працює в галузі, поруч з батьком.

Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В. Бузуверя Ю.В.
Бузуверя Ю.В.

©2017 Лабораторія ІОТ ПКНГ ПолтНТУ